Objednávky

na dorty, zákusky, chlebíčky, rozvoz aj.

Objednávky celých dortů

zákusků, makronek, mini zákusků a dezertů

Slavíte narozeniny, svátek, máte rodinnou oslavu a potřebujete dort? 
Objednávat můžete osobně v kavárně, na tel. 773 75 65 75 nebo e-mailem: zruc@kavarnahellas.cz

Jak dlouho dopředu objednat ?

Obecně platí, čím dříve tím lépe. Ovocné a jednoduché dorty 7 dní předem. Potahované a modelované dorty 10 dní předem. Svatební dorty minimálně 14 dní předem.

Ceny dortů
Ceny jsou velmi individuální, závisí na velikosti a hlavně náročnosti zpracování, počtu figurek, aj. Kalkulaci dortu Vám vystavíme na základě Vašich požadavků. V případě objednávky se hradí záloha ve výši 50%ˇ  z celkové objednávky (min.však 500,-Kč). V případě zrušení objednávky 48hodin před termínem vyzvednutí záloha propadá na pokrytí režijních nákladů cukrářské výroby.

Vyzvednutí dortu
Dort si můžete vyzvednout v naší kavárně v provozní době, nebo v jiný čas dle domluvy.

Nabízíme Vám:

  • Dorty narozeninové

  • Dorty dětské

  • Svatební dorty

  • Zákusky, mini zákusky
  • Makronky


Objednávky chlebíčků

chuťovek, kanapek, slaných zákusků a dortů

Na vaší rodinnou oslavu či firemní setkání si můžete u nás objednat větší množství chlebíčků /příp. kanapek, chuťovek, slaných zákusků, obložených mís apod.)

Objednávat můžete osobně v kavárně, na tel. 773 75 65 75 nebo e-mailem: zruc@kavarnahellas.cz

Jak dlouho dopředu objednat Alespoň 2 dny předem.


Rozvoz - doručení dortů

Slaví Váš blízký narozeniny, ale vy nemůžete předat dárek osobně? Obraťte se na naši kavárnu. Vyberte si z naší nabídky, my se postaráme o doručení!


Naše kavárna - cukrárna nabízí možnost objednávky pře email. Vaši objednávku připravíme a doručíme dle předem domluveného času na vámi určené místo.

Rozvoz celých dortů, sladkého či slaného občerstvení, dárkových balíčků i doplňkového zboží naším chladícím vozem. Zakázku je třeba objednat 4 - 5 dní před požadovaným doručením.

Doručení po Zruči nad Sázavou je zdarma při objednávce nad 300,-Kč. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu zruc@kavarnahellas.cz