Aktuální informace

aneb, co je u nás nového!

NEPLASTUJ!

                                                   Šetři přírodu!

Postupně chceme z nabídky odstranit JEDNORÁZOVÉ kelímky na nápoje s sebou.

Naše kavárna se zapojila do projektu a nabízí opakovaně použitelné GO CUP kelímky na kávu či čaj za vratnou zálohu 50,-Kč ( 30,-Kč/kelímek a 20,-kč/víčko).

Nově máme také v nabídce keramické hrnečky se silikonovým víčkem na vaše oblíbené nápoje s sebou.. do auta, na procházku, do práce...  Přijďte si vybrat ten svůj!


Akce měsíce BŘEZNA

"využijte naší akční nabídky"

Kavárna Hellas Zručský dvůr pro Vás připravila na BŘEZEN další zajímavou akci.

Po celý měsíc březen prodáváme ČOKOLÁDOVÉ LANÝŽE za zvýhodněhou cenu 25,-Kč /ks  (dříve 34,-Kč /ks).


Potěšte své milované dárkem - krabičkou lanýžů ke svátku všech žen či jen tak, pro radost.


Salónek pro vaše oslavy

Nově nabízíme našim zákazníkům možnost si pronajmout salonek.

Pro narozeninové oslavy, rodinná / firemní setkání či školení je k dispozici náš nový salonek s kapacitou 10 míst. Prostor je oddělen od kavárny, nebudete tedy rušeni běžným provozem.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Získali jsme označení
"KUTNOHORSKO Regionální produkt"

Certifikace uchazečů o značku "Regionální produkt Kutnohorsko" se uskutečnila dne 28.6. 2022 v Čáslavi. A nám se nám podařilo před komisí obhájit a získat značku Regionální produkt Kutnohorsko.

Tato registrovaná ochranná známka je místním výrobcům propůjčována při splnění přísných kritérií, která zohledňují především původ výrobku v regionu, originalitu, ekologickou šetrnost a podíl ruční práce. Kavárna Hellas splnila podmínky a dosáhla potřebného počtu bodů při hodnocení.

Informace o regionálních produktech Kutnohorska a jejich certifikovaných výrobcích, mezi které nyní patří i naše kavárna, naleznete na  www.regionalni-znacky.cz/kutnohorsko/


Dětský koutek v kavárně

pro děti od 1 roku do max. 8 let

Kavárna Hellas je BABY FRIENDLY = přátelská k rodinám s dětmi. Pro děti je zde připraven velký hrací koutek, který je určen pro děti od 1 roku do max. 8 let. Musíme však upozorit na stále se opakující situaci, kdy jsou v hracím koutku rozházené všechny hračky, leckdy poškozené, koutek neuklizený!

Pravidla koutku:
1) Do dětského koutku je vstup povolen pouze BEZ BOT, v ponožkách.
2) Konzumace jídla, pití, sladkostí je v koutku ZAKÁZÁNA!
3) Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich rodiče nebo jejich doprovod.

Žádáme rodiče a jejich děti, buďte Vy přátelští k nám:
Pomáhejte nám udržovat dětský koutek čistý, hračky uklízejte do boxů, nepoškozujte je! Koutek slouží všem dětem k zábavě a hraní!

Děkujeme!


Rostlinná nabídka

nejen pro vegany

V naší kavárně se najíte rostlinně! Rostlinné mléko je samozřejmostí. Rádi Vám z něj připravíme Vaší oblíbenou kávu, horkou čokoládu nebo mléčný koktejl. Veganské koláče, čokoládová bábovka, kávové sušenky, chlebáky nebo obložené croissanty s avokádem. Mlsání v podobě RAW datlových tyčinek, bonbónů, lízátek nebo výborných čokoládových pralinek z datlí nazývaných Datlenky. Čerstvá pomerančová šťáva, ovocné lavaše nebo zmrzlina Optimistic z mandlového mléka či ovocné sorbety. Stačí si vybrat!


Věrnostní program

pro naše pravidelné zákazníky

Vážíme si vašich návštěv a jelikož tušíme, že vám u nás chutná a rádi byste chodili k nám častěji, dostanete od nás kartičku nebo do kartičky razítko za každý nákup v hodnotě vyšší než 99,- Kč v kavárně Hellas Zručský dvůr.
Za vyplněnou věrnostní kartu s pěti razítky Vám při další konzumaci dá personál jednu položky z vašeho nákupu zdarma. Věříme, že Vás tato akce potěší.

Ještě nemáte svou kartičku? Požádejte o ni personál kavárny!