Aktuální informace

aneb, co je u nás nového!

ODMĚNA ZA VYSVĚDČENÍ

v kavárně Hellas 

Na pátek 30.června, kdy končí dětem škola a začínají prázdiny, jsme si připravili celodenní akci pro děti.

Přineste nám ukázat vysvědčení s vyznamenáním a dostanete od nás jednu ZMRZLINU nebo jednu CUKROVOU VATU nebo 0,2l LEDOVÉ TŘÍŠTĚ  zdarma.

Pro děti bez vyznamenání budeme mít na tyto položky speciální slevu.


Akce měsíce ČERVNA

"využijte naší akční nabídky"

Kavárna Hellas Zručský dvůr pro Vás připravila na ČERVEN další zajímavou akci.

Po celý měsíc červen prodáváme zmrzlinu za zvýhodněhou cenu 20,-Kč / 1 kopeček (dříve 30,-Kč /ks).

Salónek pro vaše oslavy

Nově nabízíme našim zákazníkům možnost si pronajmout salonek.

Pro narozeninové oslavy, rodinná / firemní setkání či školení je k dispozici náš nový salonek s kapacitou 10 míst. Prostor je oddělen od kavárny, nebudete tedy rušeni běžným provozem.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Získali jsme označení
"KUTNOHORSKO Regionální produkt"

Certifikace uchazečů o značku "Regionální produkt Kutnohorsko" se uskutečnila dne 28.6. 2022 v Čáslavi. A nám se nám podařilo před komisí obhájit a získat značku Regionální produkt Kutnohorsko.

Tato registrovaná ochranná známka je místním výrobcům propůjčována při splnění přísných kritérií, která zohledňují především původ výrobku v regionu, originalitu, ekologickou šetrnost a podíl ruční práce. Kavárna Hellas splnila podmínky a dosáhla potřebného počtu bodů při hodnocení.

Informace o regionálních produktech Kutnohorska a jejich certifikovaných výrobcích, mezi které nyní patří i naše kavárna, naleznete na  www.regionalni-znacky.cz/kutnohorsko/


Dětský koutek v kavárně

pro děti od 1 roku do max. 8 let

Kavárna Hellas je BABY FRIENDLY = přátelská k rodinám s dětmi. Pro děti je zde připraven velký hrací koutek, který je určen pro děti od 1 roku do max. 8 let. Musíme však upozorit na stále se opakující situaci, kdy jsou v hracím koutku rozházené všechny hračky, leckdy poškozené, koutek neuklizený!

Pravidla koutku:
1) Do dětského koutku je vstup povolen pouze BEZ BOT, v ponožkách.
2) Konzumace jídla, pití, sladkostí je v koutku ZAKÁZÁNA!
3) Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich rodiče nebo jejich doprovod.

Žádáme rodiče a jejich děti, buďte Vy přátelští k nám:
Pomáhejte nám udržovat dětský koutek čistý, hračky uklízejte do boxů, nepoškozujte je! Koutek slouží všem dětem k zábavě a hraní!

Děkujeme!


Rostlinná nabídka

nejen pro vegany

V naší kavárně se najíte rostlinně! Rostlinné mléko je samozřejmostí. Rádi Vám z něj připravíme Vaší oblíbenou kávu, horkou čokoládu nebo mléčný koktejl. Veganské koláče, čokoládová bábovka, kávové sušenky, chlebáky nebo obložené croissanty s avokádem. Mlsání v podobě RAW datlových tyčinek, bonbónů, lízátek nebo výborných čokoládových pralinek z datlí nazývaných Datlenky. Čerstvá pomerančová šťáva, ovocné lavaše nebo zmrzlina Optimistic z mandlového mléka či ovocné sorbety. Stačí si vybrat!


Věrnostní program

pro naše pravidelné zákazníky

Vážíme si vašich návštěv a jelikož tušíme, že vám u nás chutná a rádi byste chodili k nám častěji, dostanete od nás kartičku nebo do kartičky razítko za každý nákup v hodnotě vyšší než 99,- Kč v kavárně Hellas Zručský dvůr.
Za vyplněnou věrnostní kartu s pěti razítky Vám při další konzumaci dá personál jednu položky z vašeho nákupu zdarma. Věříme, že Vás tato akce potěší.

Ještě nemáte svou kartičku? Požádejte o ni personál kavárny!