Aktuální informace

aneb, co je u nás nového!

NEPLASTUJ!

                                                   Šetři přírodu!

Postupně chceme z nabídky odstranit JEDNORÁZOVÉ kelímky na nápoje s sebou.

Naše kavárna se zapojila do projektu a nabízí opakovaně použitelné GO CUP kelímky na kávu či čaj za vratnou zálohu 50,-Kč ( 30,-Kč/kelímek a 20,-kč/víčko).

Nově máme také v nabídce keramické hrnečky se silikonovým víčkem na vaše oblíbené nápoje s sebou.. do auta, na procházku, do práce...  Přijďte si vybrat ten svůj!


Akce měsíce ÚNORA

"využijte naší akční nabídky"

Kavárna Hellas Zručský dvůr pro Vás připravila na únor další zajímavou akci.

Po celý měsíc únor prodáváme DATLENKY = čokoládové pralinky z datlí, za zvýhodněhou cenu 15,-Kč /ks  (dříve 22,-Kč /ks).


Potěšte své milované dárkem - krabičkou datlenek ke svátku sv. Valentýna, svátku všech zamilovaných. Zdravé mlsání.. s láskou z kavárny Hellas.Salónek pro vaše oslavy

Nově nabízíme našim zákazníkům možnost si pronajmout salonek.

Pro narozeninové oslavy, rodinná / firemní setkání či školení je k dispozici náš nový salonek s kapacitou 10 míst. Prostor je oddělen od kavárny, nebudete tedy rušeni běžným provozem.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Získali jsme označení
"KUTNOHORSKO Regionální produkt"

Certifikace uchazečů o značku "Regionální produkt Kutnohorsko" se uskutečnila dne 28.6. 2022 v Čáslavi. A nám se nám podařilo před komisí obhájit a získat značku Regionální produkt Kutnohorsko.

Tato registrovaná ochranná známka je místním výrobcům propůjčována při splnění přísných kritérií, která zohledňují především původ výrobku v regionu, originalitu, ekologickou šetrnost a podíl ruční práce. Kavárna Hellas splnila podmínky a dosáhla potřebného počtu bodů při hodnocení.

Informace o regionálních produktech Kutnohorska a jejich certifikovaných výrobcích, mezi které nyní patří i naše kavárna, naleznete na  www.regionalni-znacky.cz/kutnohorsko/


Dětský koutek v kavárně

pro děti od 1 roku do max. 8 let

Kavárna Hellas je BABY FRIENDLY = přátelská k rodinám s dětmi. Pro děti je zde připraven velký hrací koutek, který je určen pro děti od 1 roku do max. 8 let. Musíme však upozorit na stále se opakující situaci, kdy jsou v hracím koutku rozházené všechny hračky, leckdy poškozené, koutek neuklizený!

Pravidla koutku:
1) Do dětského koutku je vstup povolen pouze BEZ BOT, v ponožkách.
2) Konzumace jídla, pití, sladkostí je v koutku ZAKÁZÁNA!
3) Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich rodiče nebo jejich doprovod.

Žádáme rodiče a jejich děti, buďte Vy přátelští k nám:
Pomáhejte nám udržovat dětský koutek čistý, hračky uklízejte do boxů, nepoškozujte je! Koutek slouží všem dětem k zábavě a hraní!

Děkujeme!


Rostlinná nabídka

nejen pro vegany

V naší kavárně se najíte rostlinně! Rostlinné mléko je samozřejmostí. Rádi Vám z něj připravíme Vaší oblíbenou kávu, horkou čokoládu nebo mléčný koktejl. Veganské koláče, čokoládová bábovka, kávové sušenky, chlebáky nebo obložené croissanty s avokádem. Mlsání v podobě RAW datlových tyčinek, bonbónů, lízátek nebo výborných čokoládových pralinek z datlí nazývaných Datlenky. Čerstvá pomerančová šťáva, ovocné lavaše nebo zmrzlina Optimistic z mandlového mléka či ovocné sorbety. Stačí si vybrat!


Věrnostní program

pro naše pravidelné zákazníky

Vážíme si vašich návštěv a jelikož tušíme, že vám u nás chutná a rádi byste chodili k nám častěji, dostanete od nás kartičku nebo do kartičky razítko za každý nákup v hodnotě vyšší než 99,- Kč v kavárně Hellas Zručský dvůr.
Za vyplněnou věrnostní kartu s pěti razítky Vám při další konzumaci dá personál jednu položky z vašeho nákupu zdarma. Věříme, že Vás tato akce potěší.

Ještě nemáte svou kartičku? Požádejte o ni personál kavárny!