Aktuální informace

aneb, co je u nás nového!

Zavádíme "Vratné kelímky"

GO CUP = na horké nápoje            POP CUP  = na studené nápoje

Na Horké nápoje (káva, čaj, horká čokoláda, svařené víno, aj.) vratné kelímky GO CUP . Záloha na kelímek je 30,-Kč a víčko 20,-Kč.


Na studené nápoje (točená limonáda, ledové tříště, domácí limonády, čerstvá pomerančová šťáva, aj.) máme POP CUP vratné kelímky. Záloha na kelímek je 50,-Kč.


AKCE měsíce ZÁŘÍ

OVOCNÉ A ZELENINOVÉ SMOOTHIE


Léto ještě nekončí! V měsíci září máme AKCI na ovocné a zeleninové smoothie.

Vybírat můžete z BIO organics SMOOTHIE - Tropical mix, Berry mix, Green mix a Veggie mix. Jedná se o nedoslazované ovocné a zeleninové smoothie.

Další druhy SMOOTHIE - Malina, mango, maracuja, piňacoláda, power energy a Imunity. Sklenice v akci od 40kč za 250ml.  Těšíme se na Vás!


Čerstvý POPCORN 

"nově v nabídce .. sladký i slaný"

Novinka v naší Kavárně Hellas Zručský dvůr.. čerstvý popcorn v příchutích:
- SLADKÝ DUHOVÝ
- SLANÝ ŠUNKA/SÝR

Zakoupit si můžete malý popcorn za 25,-Kč nebo VELKÝ popcorn za 35,-Kč. V nabídce po celé léto. Přijďte ochutnat!

Salónek pro vaše oslavy

Nově nabízíme našim zákazníkům možnost si pronajmout salonek.

Pro narozeninové oslavy, rodinná / firemní setkání či školení je k dispozici náš nový salonek s kapacitou 10 míst. Prostor je oddělen od kavárny, nebudete tedy rušeni běžným provozem.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Získali jsme označení
"KUTNOHORSKO Regionální produkt"

Certifikace uchazečů o značku "Regionální produkt Kutnohorsko" se uskutečnila dne 28.6. 2022 v Čáslavi. A nám se nám podařilo před komisí obhájit a získat značku Regionální produkt Kutnohorsko.

Tato registrovaná ochranná známka je místním výrobcům propůjčována při splnění přísných kritérií, která zohledňují především původ výrobku v regionu, originalitu, ekologickou šetrnost a podíl ruční práce. Kavárna Hellas splnila podmínky a dosáhla potřebného počtu bodů při hodnocení.

Informace o regionálních produktech Kutnohorska a jejich certifikovaných výrobcích, mezi které nyní patří i naše kavárna, naleznete na  www.regionalni-znacky.cz/kutnohorsko/


Rostlinná nabídka

nejen pro vegany

V naší kavárně se najíte rostlinně! Rostlinné mléko je samozřejmostí. Rádi Vám z něj připravíme Vaší oblíbenou kávu, horkou čokoládu nebo mléčný koktejl. Veganské koláče, čokoládová bábovka, kávové sušenky, chlebáky nebo obložené croissanty s avokádem. Mlsání v podobě RAW datlových tyčinek, bonbónů, lízátek nebo výborných čokoládových pralinek z datlí nazývaných Datlenky. Čerstvá pomerančová šťáva, ovocné lavaše nebo zmrzlina Optimistic z mandlového mléka či ovocné sorbety. Stačí si vybrat!