Aktuální informace

aneb, co je u nás nového!

AKCE MĚSÍCE ÚNORA

OVOCNÁ VÍNA = akce na rozlévaná i lahvová ovocná vína. 

Rybízák, Borůvčák, Maliňák, Jahoďák, Beziňák, Lesotaj, Hrušňák a další druhy

Po celý měsíc únor máme AKCI na všechna ovocná vína v naší nabídce.

Rozlévané ovocné víno 0,2l = 50,-Kč (původně 65,-Kč)

Láhev ovocného vína 0,75l = 170,-Kč (původně 199,-Kč)

AKce platí do vyprodání zásob.


Salonek pro Vaše oslavy


Získali jsme označení
"KUTNOHORSKO Regionální produkt"

Certifikace uchazečů o značku "Regionální produkt Kutnohorsko" se uskutečnila dne 28.6. 2022 v Čáslavi. A nám se nám podařilo před komisí obhájit a získat značku Regionální produkt Kutnohorsko.

Tato registrovaná ochranná známka je místním výrobcům propůjčována při splnění přísných kritérií, která zohledňují především původ výrobku v regionu, originalitu, ekologickou šetrnost a podíl ruční práce. Kavárna Hellas splnila podmínky a dosáhla potřebného počtu bodů při hodnocení.

Informace o regionálních produktech Kutnohorska a jejich certifikovaných výrobcích, mezi které nyní patří i naše kavárna, naleznete na  www.regionalni-znacky.cz/kutnohorsko/


Rostlinná nabídka

nejen pro vegany

V naší kavárně se najíte rostlinně! Rostlinné mléko je samozřejmostí. Rádi Vám z něj připravíme Vaší oblíbenou kávu, horkou čokoládu nebo mléčný koktejl. Veganské koláče, čokoládová bábovka, kávové sušenky, chlebáky nebo obložené croissanty s avokádem. Mlsání v podobě RAW datlových tyčinek, bonbónů, lízátek nebo výborných čokoládových pralinek z datlí nazývaných Datlenky. Čerstvá pomerančová šťáva, ovocné lavaše nebo zmrzlina Optimistic z mandlového mléka či ovocné sorbety. Stačí si vybrat!