Aktuální informace

aneb, co je u nás nového!

Kytičková sbírka

Český den proti rakovině 2021

Kavárna Hellas Zručský dvůr se zapojila do tradiční veřejné sbírky Ligy proti rakovině a ve dnech 29.září - neděle 3.října 2021 bude prodávat kytičky pro letošní rok se zelenou stužkou.
Minimální prodejní cena (příspěvek za 1 kytičku) je 20 Kč

Cíl sbírky:  Za prodané kvítky měsíčku lékařského získat prostředky na boj proti rakovině - na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů!

Podpořte dobrou věc, podpořte zdraví druhých!


Bezlaktózové, bezlepkové a dia dorty

Nově v nabídce naší kavárny

Nově můžete v naší kavárně ochutnat výborné bezlaktózové i bezlepkové dorty nebo dorty pro diabetiky. Snažíme se mít pestrou nabídku i pro zákazníky trpící intolerancí na lepek, laktózu nebo mléko. Naši nabídku pravidelně doplňujeme dle Vašich požadavků a přání!


Cyklisté, jste vítáni!

Nově v naší kavárně

Kavárna Hellas získala certifkát Cyklisté vítáni!

Pro cyklisty máme připravené 4 velké stojany na kola, cyklistické mapy, brožury s trasami po okolí.. v případě potřeby máme základní nářadní i náhradí díly na kola, lékárničku. Samozřejmostí je nabídka nápojů a občerstvení nejen pro cyklisty.

V blízké době pro Vás chceme zajistit nabíjecí stanici pro elektrokola.

Sportu zdar a cyklistice zvláště!


Venkovní posezení v kavárně

KONEČNĚ jsme se dočkali! Od pondělí 31. května si u nás můžete posedět uvnitř kavárny, a nově i na venkovní zahrádce.  Kafíčko si vychutnáte v nahřátém hrnečku a zákusek na talířku!

Otevřeno máme pro Vás denně od 9.00 (kromě neděle, kdy otvíráme až v 11.00) do 19.00 hodin. Těšíme se na Vás!


Kusové čokoládové pralinky

k zakoupení od 1 kusu

Udělejte radost sobě nebo svým nejbližším čokoládovými pralinkami dle vlastního výběru. Vybírat můžete z 12 druhů pralinek - jahoda, malina, slaný karamel, jablečný karamel, kokos, irská káva, pistácie, lískový oříšek, levandule, rum havana, slivovice, pepř&chilli
6 druhů čokoládových lanýžů - pistácie, káva, čokoláda, lotus, malina, med&skořice
3 druhů nugátu - bílá, mléčná a hořká čokoláda.

Pralinky si můžete zakoupit již od 1 kusu. Též Vám pralinky a lanýže rády dárkově zabalíme.


Francouzské makronky

v každodenní nabídce naší kavárny

Kdo by neznal makronky.. jsou malé, buclaté, křupavé navenek a měkké zevnitř. Jedná se o francouzskou cukrovinku podobnou pusince, která je přirozeně bezlepková.

Rozhodli jsme se pro Vás rozšířit nabídku makronek, neboť je to Vaše oblíbená cukrovinka a nově Vám přínášíme makronky nových příchutí, tvarů, velikostí a makronkové speciality, jako jsou makronkové dortíky s čerstvým ovocem či slaným karamelem.

Budete - li chtít objednat vaší oblíbenou příchuť makronek např. na narozeninovou oslavu, neváhejte nás oslovit, rádi Vám "vaši příchuť" zajistíme v požadovaném množstí, tvaru a velikosti.

Makronky najdete v každodenní nabídce
kavárny Hellas ve Zručském dvoře.


Narozeninová káva

Slavíte narozeniny?  K zakoupenému zákusku či slanému výrobku od nás dostanete dárek v podobě kávy dle vlastního výběru zdarma. Můžete si zvolit, zda si dáte espresso, cappuccino či latté macchiato. Stačí se prokázat průkazem, kde je uvedeno vaše datum narození.

Všechno nejlepší!