Aktuální informace

aneb, co je u nás nového!

Získali jsme označení
"KUTNOHORSKO Regionální produkt"

Certifikace uchazečů o značku "Regionální produkt Kutnohorsko" se uskutečnila dne 28.6. 2022 v Čáslavi. A nám se nám podařilo před komisí obhájit a získat značku Regionální produkt Kutnohorsko.

Tato registrovaná ochranná známka je místním výrobcům propůjčována při splnění přísných kritérií, která zohledňují především původ výrobku v regionu, originalitu, ekologickou šetrnost a podíl ruční práce. Kavárna Hellas splnila podmínky a dosáhla potřebného počtu bodů při hodnocení.

Informace o regionálních produktech Kutnohorska a jejich certifikovaných výrobcích, mezi které nyní patří i naše kavárna, naleznete na  www.regionalni-znacky.cz/kutnohorsko/


Francouzské snídaně

nově ve Vaší kavárně Hellas

S jarem jsme rozšířili nabídku o francouské snídaně, kdy máte na výběr ze sladké i slané varianty. Stačí si jen vybrat svou oblíbenou.

SLADKÁ - máslový croissant, máslo, ovocný džem, květový med, nutela, čerstvé ovoce

SLANÁ - máslový croissant, máslo, šunka, sýr, čerstvá zelenina


Dětský koutek v kavárně

pro děti od 1 roku do max. 8 let

Kavárna Hellas je BABY FRIENDLY = přátelská k rodinám s dětmi. Pro děti je zde připraven velký hrací koutek, který je určen pro děti od 1 roku do max. 8 let. Musíme však upozorit na stále se opakující situaci, kdy jsou v hracím koutku rozházené všechny hračky, leckdy poškozené, koutek neuklizený!

Pravidla koutku:
1) Do dětského koutku je vstup povolen pouze BEZ BOT, v ponožkách.
2) Konzumace jídla, pití, sladkostí je v koutku ZAKÁZÁNA!
3) Za bezpečnost dětí zodpovídají jejich rodiče nebo jejich doprovod.

Žádáme rodiče a jejich děti, buďte Vy přátelští k nám:
Pomáhejte nám udržovat dětský koutek čistý, hračky uklízejte do boxů, nepoškozujte je! Koutek slouží všem dětem k zábavě a hraní!

Děkujeme!


Ekologická kavárna

chraňme společně naše životní prostředí

Již od začátku fungování naše kavárna Hellas třídí odpad. V prostoru kavárny jsou umístěné barevné nádoby na papír, plast a směsný odpad. Snižme společně množství odpadu, papírů i plastů.

Nově nabízíme našim zákazníkům možnost zaslání daňového dokladu na jejich emailovou adresu, mít tedy elektronickou účtenku, nikoliv papírovou.

Začněte používat vlastní termokelímek, termohrnek nebo si u nás zakupte za symolických 30,-Kč vratný kelímek GO CUP.. my Vám do něj připravíme kávu, čaj, horký nápoj nebo natočíme limonádu a odměníme Vás slevou 5,-Kč ze zakoupeného nápoje.

Jdete si zakoupit zákusky? Přineste si svou krabičku či uzavíratelnou plastovou nádobu, opět Vás odměníme slevou v prodejní hodnotě papírové krabice.

Začněme změnu společně!


Rostlinná nabídka

nejen pro vegany

V naší kavárně se najíte rostlinně! Rostlinné mléko je samozřejmostí. Rádi Vám z něj připravíme Vaší oblíbenou kávu, horkou čokoládu nebo mléčný koktejl. Veganské koláče, čokoládová bábovka, kávové sušenky, chlebáky nebo obložené croissanty s avokádem. Mlsání v podobě RAW datlových tyčinek, bonbónů, lízátek nebo výborných čokoládových pralinek z datlí nazývaných Datlenky. Čerstvá pomerančová šťáva, ovocné lavaše nebo zmrzlina Optimistic z mandlového mléka či ovocné sorbety. Stačí si vybrat!


Věrnostní program

pro naše pravidelné zákazníky

Vážíme si vašich návštěv a jelikož tušíme, že vám u nás chutná a rádi byste chodili k nám častěji, dostanete od nás kartičku nebo do kartičky razítko za každý nákup v hodnotě vyšší než 99,- Kč v kavárně Hellas Zručský dvůr.
Za vyplněnou věrnostní kartu s pěti razítky Vám při další konzumaci dá personál jednu položky z vašeho nákupu zdarma. Věříme, že Vás tato akce potěší.

Ještě nemáte svou kartičku? Požádejte o ni personál kavárny!


Cyklisté, jste vítáni!

Nově v naší kavárně

Kavárna Hellas získala certifkát Cyklisté vítáni!

Pro cyklisty máme připravené 4 velké stojany na kola, nabíjecí stanice pro elektrokola, cyklistické mapy, brožury s trasami po okolí.. v případě potřeby máme základní nářadní i náhradí díly na kola, lékárničku. Samozřejmostí je nabídka nápojů a občerstvení nejen pro cyklisty.

Sportu zdar a cyklistice zvláště!